שליחת ניוזלטר (רשימת תפוצה)

אז מה זה בעצם ניוזלטר newsletter?

newsletter -ניוזלטר – דף מידע אינטרנטי, אמצעי תקשורת יעיל וישיר בין החברה לבין קהל הלקוחות שלה,

הניוזלטר – ומאגר מידע של הלקוחות הפוטנצאלים הוא איגרת מידע (E-Mail) אשר מהווה תזכורת עבור הלקוחות וממצבת את העסק שלכם כעסק חי וקיים שיש לו מה להציע. באמצעות הניוזלטר – דף מידע אינטרנטי, תוכלו לבשר ללקוחות או ללקוחות פוטנצאלים על החידושים השינויים והמבצעים ויחד עם זאת תוכלו להעמיק ולשמור על קשר ישיר עם הלקוחות מעצם התחושה שאתם מתיחסים אליהם וקשובים לצרכיהם.
הניוז לייטר – אמצעי תקשורת שיכול לגרום ללקוח מזדמן להפוך ללקוח נאמן
שימור לקוחות קיימים הינה דרך יעילה לגיוס לקוחות חדשים.

כתיבת ניוזלטר היא לא דבר פשוט יש להשקיע חשיבה, עריכה וכתיבה מקצועית אשר תיצוד את עין הלקוח ותגרום לו לפתוח
את אגרת המידע, חשוב להבהיר ללקוח כי האגרת שהתקבלה בתיבת הדואר הנכנס שלו יכולה להביא לו תועלת בין אם זה מידע חדשני חשוב או מבצע אטרקטיבי.

האיזון והסינרגיה בין כל המרכיבים הללו הם סוד ההצלחה של הניוזלטר. מעבר לשתילת מסרים ממוקדים בניוזלטר, גם לעיצוב הגרפי משמעות חשובה בהעברת המסר. הקפדה על גרפיקה איכותית מעבירה מסר איכותי ומקצועי שנעשה רק לאחר שהושקעו בו המון מחשבה ע"י אנשי שיווק מקצועיים ומיומנים ואנשי קריאיטיב מוכשרים.

הניוזלטר -דף מידע אינטרנטי , הוא כלי שיווקי מצוין ואפקטיבי , תדירות המשלוח היא קריטית וחשובה מאוד , ניוזלטר אשר מגיע בתדירות קבועה משדר ללקוח על אמינות גבוהה, מקצועיות וחיים עסקיים תוססים של העסק , חשוב לזכור כי אחד היתרונות החשובים ביותר של שליחת הניוזלטר -דף מידע אינטרנטי, היא יצירת מסרים דו כיוונים אשר יביא אליכם משוב מהנמען , אם לא תקבלו משוב הרי שפספסתם חלק חשוב מאוד ברעיון והוא יצירת תקשורת דו-כיוונית בינכם לבין הלקוחות.
ניוז לטר אמצעי תקשורת ויחסי ציבור שאמורים לספק לעסק החזר השקעה ורווח עצום מהעמקת התקשורת שבין לקוח לעסק
מעוניין לדוור כבר היום ניוזלטר איכותי ממוקד חדשני ושיווקי אל קהל הלקוחות שלך?
ברונשטיין פרסום תדאג להפיק ולשלוח ניוזלטר אל רשימות התפוצה הקיימות במאגר ותדאג לשווק את העסק שלך בצורה הטובה והאיכותית ביותר! כדי להגדיל את המכירות ! ניוז לייטר- דף מידע על העסק שלך הינה הוצאה לשם הכנסה !

אל תמתין יותר תתקשר עכשיו!

משרד פרסום ברונשטיין מציע לך פתרון שיווקי-פרסומי חדשני

אנו נשלח עבורך ניוזלטר לתיבות דואר של גולשים על-פי פילוח מוגדר מראש, פרסום בעבורו חברתכם תרוויח חשיפה חינם בניוזלטר ממוקד לקהל היעד אליו אתם מעוניינים להגיע והתשלום יתבצע רק עפ"י תגובת הגולש!
קהלי היעד אליהם נשלח ניוזלטר באופן קבוע

  • הסקטור הרפואי
  • הסקטור הצבאי
  • המגזר הציבורי
  • העשירון העליון