קידום ממומן | פרסום באינטרנט

פרסום ממוקד באינטרנט – בתקציב שלך ולקהל היעד שלך

אנו מודעים לכך שבעידן הטכנולוגי פרסום ושיווק באינטרנט הם חובה לכל עסק. משרד פרסום ברונשטיין שם דגש על כך שבעלי עסקים יוכלו למקסם את השקעתם בשיווק ופרסום דרך קידום ממומן ברשת ולהנות מתוצאות מידיות מלקוחות פוטנציאלים חדשים באמצעות קידום ממומן ברשת האינטרנט.

משרד פרסום ברונשטיין מודעים לכך כי פרסום באינטרנט הוא אחד הדרכים המדויקות והאפקטיביות ביותר, שדרכה תוכל בתור בעל עסק להגיע ישר לקהל הלקוחות הפוטנציאלי שלך. למשל כאשר לקוח מחפש שירות או מוצר כלשהו, סביר להניח שיחפש אותו ברשת האינטרנט דרך מנוע חיפוש (Google) וכאן באמצעות פרסום באינטרנט אתה תרצה להופיע.

בישראל כיום כ-91% מסך הגולשים באינטרנט עורכים סקר שוק אודות מוצרים ושרותים לפני רכישתם דרך מנוע החיפוש של Google (לפי סקר TNS אוגוסט 08'). עכשיו עצור לרגע וחשוב כמה חכם ויעיל מצדך בתור בעל עסק להיות שם ברגע שגולשים מחפשים את המוצר או השירות אותו אתה מספק. משרד פרסום ברונשטיין יוודא כי באמצעות קידום ממומן באינטרנט הפרסום שלך יגיע אל כל בית בישראל ,אנו נפרסם את המוצר או השירות שלך גם לקהלי יעד בשפה הערבית, רוסית, ואנגלית כך שמחסום השפה לא מהווה בעיה לשיווק המוצר/שרות הרצוי.
קידום ממומן מצריך ידע בהפעלת התוכנה של גוגל אך חשוב ביותר למקסם את תוצאות החיפוש במינימום עלויות ומקסימום חשיפה אפשרית משרד פרסום ברונשטיין ידאג לצור את כל המניפולציה האפשרית כדי שאתה תבלוט תמיד.
ברונשטיין פרסום לא רק מומחית לקידום ממומן במנועי חיפוש, אלא גם בעל תעודת הסמכה של Google AdWords.


קידום ממומן במנועי חיפוש ראשיים : Google ,Yahoo


לא שכחנו את רשתות החברתיות פרסום הפייסבוק קידום ממומן ברשת החברתית לא חשוב
להגיע לקהלים חדשים ובקלות!1
כבעל עסק, מי כמוך יודע, שלהגיע אל לקוחות חדשים עשוי להיות מאתגר במיוחד, ואף קשה מאוד בשווקים בהם מתחרות חברות רבות על כל לקוח חדש. באמצעות פרסום באינטרט דרך קידום ממומן ברשת החיפוש והתוכן של Google – תוכל למקם את העסק שלך במיקום איכותי במנוע החיפוש הפופלארי ביותר. כך שתוכל להגיע אל כל לקוח פוטנציאלי בדיוק ברגע בו הוא מחפש את המוצר/שרות שאתה מציע.

היתרון הראשי של קידום ממומן באינטרנט הוא השימוש במערכת Ad-words של Google מאפשרת לבצע מעקב בכל רגע אחרי הביצועים של הקידום הממומן, כך שנוכל למקד את מסעות הפרסום והגדיר את גובה ההשקעה בכל פעם שנרצה במהירות ובקלות.

קידום ממומן בAd-words היא אפשרות פרסום מעולה לכל בעל עסק ובייחוד לעסקים המתחרים על לקוחות ביחד עם חברות גדולות ומובילות, כמשרד פרסום מוביל נדאג כי הפרסום הממומן באינטרנט יחזיר כל שקל שמושקע בו באמצעות מעקב שוטף על ביצועי הקמפיין ע"י אנשי מקצוע מיומנים בתחום הפרסום המקוון.

הייחוד של קידום ממומן דרך מערכת Ad-words של Google בהשוואה למקורות פרסום אחרים הוא שהתשלום מתבצע רק כאשר לקוח הקליק בפועל על המודעה שלך. כלומר, רק כאשר לקוח פוטנציאלי נחשף אל מודעת הפרסום שלך.


איך אנו מגדילים לך את נתח השוק?

  • פילוח שוק, אפיון וקטלוג קהל היעד שלך, אליו אתה מעוניין להגיע דרך הקידום הממומן.
  • קמפיין פרסום ממומן באינטרנט לפי חשיפה (p.p.c) או לפי פעולה (p.p.a)
  • בחירת מילות החיפוש הרלוונטיות והאפקטיביות כדי שיגיעו לאתרך גולשים המתעניינים בתחום אותו חברתכם מעונינת לפתח ולהגדיל את קהל היעד ולהנות מפירות הקידום הממומן.
  • בחירת מילות החיפוש המובילות לאתר מבוססת על מחקרים בשילוב ידע וניסיון של משרד פרסום ושיווק ותיק ומנוסה עם ידע טכנולוגי נרחב בתחום קידום אתרים באינטרנט.
  • שיתופי פעולה מוצלחים עם חברות קידום אתרים באינטרנט למעלה מ-10 שנים.
  • יעול ושיפור קמפיין הפרסום באופן קבוע ויומיומי והתאם לדרישות הלקוח.
  • עבודה בתיאום ובשקיפות מלאה עם הלקוח תוך דגש על שירות איכותי ברמה גבוהה.
  • פלטפורמות פרסום הממוקדת באתרים בארץ ובחו"ל בשפות שונות כגון ערבית, אנגלית ורוסית – לדוגמא לחץ כאן

קידום ממומן מתאים גם לך!

גם אם אין ברשותך אתר זה לא אומר שאתה לא יכול לפרסם ברשת האינטרנט!
משרד פרסום ברונשטיין יצור עבורך מיני-סייט (דף נחיתה) מקצועי וממוקד בעל אופן שיווקי ומכירתי וזאת לאחר מחקרי שוק כדי שתוכל להתאים את מסע הפרסום שלך ולהגיע אל קהל היעד שלך ביעילות ומהר!

משרד פרסום ברונשטיין מזמין אותך להצטרף אל מעגל הלקוחות, להכיר מהו פרסום אפקטיבי באינטרנט המביא תוצאות איכותיות ולהצטרף לעולם הפרסום המקוון תוך דקות ספורות בלבד.
משרד פרסום ברונשטיין מאחל לך גלישה נעימה, אנו כאן לרשותך בכל שאלה בנושא פרסום ושיווק באינטרנט ובכלל.

אז למה אתה מחכים בואו והצטרפו להצלחה!

מאמרים על פרסום באינטרנט: