פרסום בפייסבוק לכל עסק

מעוניין לפרסם את העסק במדיה החברתית הגדולה ביותר?

רשת פייסבוק הכריזה לאחרונה על כחצי מיליארד משתמשים פעילים אשר נרשמו ומהווים חלק בלתי נפרד מהקהילה החברתית בישראל רשומים ברשת הפייסבוק כ-3 מיליון אנשים אשר בכל יום נכנסים על מנת ליצור קשר עם חבריהם הוירטואליים ברשת.

הפרסום בפייסבוק יכול להתבצע בכמה אופנים בהתאם לסוג העסק אותו אתה מעוניין לפרסם וחשוב כי הפרסום יעשה ע"י אנשי מקצוע אשר מיומנים בשיווק ויראלי ברשתות חברתיות.

פתיחת דף אוהדים מעוצב בפייסבוק יכול למנף את העסק שלך ולחשוף אותו בפני קהל לקוחות אשר בדרך אחרת לא הייתה לך נגישות אליו. דף אוהדים מעוצב בפייסבוק אשר נעשה בצורה נכונה יכול להביא לגידול במכירות ע"י השימוש במנהיגי דעה.

למשתמש הממוצע בפייסבוק יש בין 150-300 חברים אשר איתם הוא שומר על קשר, כאשר משתמש לוחץ על כפתור הלייק כל חבריו נחשפים לפעולה הזאת ונחשפים בין היתר לפרסום שלך!. בחישוב פשוט ניתן להבין כי לחיצה של משתמש יחיד חושף אותך ל300 חבריו. ניקח דוגמא של 5 לחיצות על כפתור הלייק וקיבלת 1500 חשיפות לדף האוהדי שלך וכל זה ללא כל עלות מצדך!

מאפיין זה הוא אחד הסיבות מדוע רשת פייסבוק מתאימה לכל עסק שרוצה להצליח בפרסום ויצירת באזז למוצריו. הדבר גם מסייע ביותר כאשר מדובר על קידום אתרים.

הצטרף עכשיו גם אתה לעשרות הלקוחות שלנו ותהנה מגידול של עשרות אחוזים במכירות וממאות פניות כי פרסום בפייסבוק מצליח!