עיתונים לחברות

היתרונות שלנו מול המתחרים

ברונשטיין שיווק מפיקה עבור ארגונים ציבוריים (מלכ”ר) חוברות תדמית – עיתון עובדים המהווה ערוץ תקשורתי חשוב לכל ארגון גדול!!
הפקת חוברות מגזינים חינם או במחיר סימלי, היתרון שלנו נובע מיכולתנו וניסיוננו הרב לגייס חסויות ומודעות לממון המגזינים .לצורך קידום הפרויקטים קיימת מחלקת טלמרקטינג מיוחדת מאומנת ומנוסה בתחום, שירותנו כולל מחשיבה מעמיקה וייעוץ לצמצום עלויות במקסימום חשיפה ועד קבלת הביטאון/ המגזין. ברשותינו ניסיון רב בהפקת מגזינים לחברות וארגונים הגדולים ביותר בישראל, ברשותינו המלצות וברכות רבות על עבודיתנו היחודית.


מגן דוד אדום

מגן דוד אדום (10 שנים) הופק עד שנת 2008

יומן שנה יחודי המכיל מדריך עזרה ראשונה, טלפונים חרום ותזכורות חשובות לכל העוסקים בהצלת חיי אדם עובדי מדא, ספקים, מתנדבים, ספקי מדא ולכל הסקטור הרפואי.

היומן מכיל פרסומות וחסויות המאפשרים להפיק יומן איכותי מעטיפה מעור מהווה מתנה מושלמת של יו"ר העובדים של הארגון .

כיום אנו בונים אתר, וניוזלטר המחליף את היומן.


קול האזרח הותיק

חוברת "קול האזרח ותיק" לעמותת אזרחים ותיקים

"קול האזרח הותיק" הינה חוברת של ארגון הגג המאחד תחתיו את כל ארגוני הגמלאים הגדולים בארץ, כמו ארגון גמלאי אוניברסיטת בן גוריון, בנק לאומי, צוות, גמלאי הסוכנות היהודית ועוד…

בארגון חברים מעל ל-200,000 אזרחים ותיקים הנהנים ממגוון פעילויות, מידע עדכני לגבי בריאות, איכות חיים, משפט, הנחות והטבות, אירועים, הצגות ומידע מעניין לגיל השלישי.

כמו כן, ברונשטיין פרסום מפיקה את הניוזלייטר שמגיע ל-200,000 חברים מעל גיל 65 ומהווה במה תקשורתית יעילה לקשר שבין חברות וארגונים ואזרחים ותיקים.

לחצו כאן לצפייה בחוברת הראשונה
לחצו כאן לצפייה בחוברת השנייה


קול התקווה - מוסדות חינוך

קול התקווה – מוסדות חינוך

קול התקווהמקומון של ועד שכונות התקווה – עיתון הממומן ע"י מוסדות חינוך בעריית ת"א.

רכישת פרסומות ע"י מחלקת הטלמרקטינג של חברתינו מעסקים הפועלים באזורי השכונות הדרומיות של ת"א הגדילה את אפשרויות ההפצה של המקומון וההשקעה בעריכה הלשונית, עיצוב וכד'.


האגודה למען החיל

ביטאון האגודה למען החיל – "עושים חיל"

בטאון עושים חיל – החוברת הרשמית של האגודה למען החיל בעריכתה של עורכת הדין אביטל רגב קיסר דוברת האגודה מכילה את כל המידע על פעילות האגודה למען החיל בארץ ובחו"ל ההטבות, הסיפורים המרגשים של חיילים בודדים שבעזרת האגודה למען החיל ראו את הוריהם, מילגות, נופשים ועוד.

יוזמה שלנו להפקת חוברת במימון חסויות ובעלי עניין חסכה לאגודהלמען החיל סכומים נכבדים ולחברתינו עוד מוצר שהפקנו באהבה ובמקצועיות.

*כיום אנו בונים אתר ופורטל לכל ארגון המהווה ערוץ תקשורתי לקהל החברים בו.


נעמת

חוברת נעמת

חוברת המרכזת בתוכה את כל המידע על הקורסים והאפשרויות שהמכללה לשילוב אומנויות ברשת נעמת מציעה לציבור הנשים.

רכישת חסויות ופרסומות מחברות וספקים גרמו לצימצום עלויות רב לארגון נעמת ויכולת הגדלת המשאבים בתוכן, עיצוב ובהדפסה איכותית.


דפי כשרות

דפי כשרות

מדריך "דפי כשרות" הנו מדריך יחודי ויחידי העונה על הצורך הבסיסי של כל הציבור הדתי וחרדי מאחר והוא מרכז בתוכו את כל סוגי הכשרויות המקובלות בארץ.

יוזמה של ברונשטיין פרסום תפסה לה מוניטין רב בקרב המגזר וזוכה למימון ושיתוף של הרבנות הראשית בישראל והבד”ץ.

המדריך מקל על צרכניו להשיג מידע חיוני ואלמנטרי מבתי קפה ומסעדות ועד מפעלי מזון וייצרני תרופות והכל בברכתם ובאישורם של כל הרבנים המקובלים.


מוצרי פרסום – לוח שנה

מוצרי-פרסום - לוח-שנה

רוצים להקים מגזין אלקטרוני ללקוחותיכם או לעובדיכם ??
לבדיקת אפשרות הפקה על חשבוננו פנו עכשיו למשרד פרסום ברונשטיין