הפקות דפוס

הפקת מוצרי תדמית מודפסים כגון: פרוספקטים, פולדר, קטלוג מוצרים, מעטפות, כרטיסי ביקור, למיתוג ויצירת תדמית היוו כלי עבודה יומיומי לפרזנטציה של העסק. בעידן הטכנולוגי עסקים נדרשים להחליף את מוצרי המיתוג המוחשיים הפיזים מניר לאתר אינטרנט, הפרוספקט של העסק הינו האתר, קטלוג המוצרים הוא חנות המכירות באתר, אגרת הברכה והקשר הישיר עם הלקוח הוא הניוזלייטר במייל, הפצת דואר ללקוחות פוטנציאלים בפקס הוא שליחת מייל, בעבר פרסום בדפי זהב או אינדקס עסקים היום זה פרסום בגוגל כלומר היכולת להמצא למעלה כשצריכים למצוא את תחום עיסוקך.

המצאות במנוע החיפוש בגוגל הכרחית, רשתות חברתיות כמו הפייסבוק הפכו את משימת השיווק נגישה יותר לקהל היעד , קשובה יותר ללקוחות, אך יחד עם זאת טוענת בחובה סכנות ונדרשת התמקצעות בתחום, כדי להפוך את המדיום ליתרון עבורך ולא לחיסרון. טומנת בחובה הבנת תהליכי קדמה בתחום השיווק והפרסום הינה הכרחית.
לכן אתה חייב משרד פרסום וותיק שמכיר אתעולם הפרסום המשתנה תדיר ויצור עבורך בכל מדיה את הטקסט השיווקי המתאים, את העיצוב והאריזה
של המוצר או השירות שלך, התדמית המתאימה לקהל היעד שלך, המותאם לתקציב ולמטרה הסופית, הבאת לקוחות חדשים! הגדלת המכירות! הגדלת הרווחים.

הנה דוגמאות מהעולם הישן שעסקנו בו עד לא מזמן….

דוגמאות למוצרי פרסום מודפסים שהפקנו, כיום הם קימים ברשת בלבד.

מוצרי-פרסום - לוח-שנה

היום יותר מתמיד אתה זקוק למשרד פרסום שיתן לך מערך שיווקי נרחב, הכולל את כלי השיווק והפרסום המסורתיים בשילוב הכלים הטכנולוגיים החדשניים.

ברונשטיין פרסום עוסקת בבנית מעטפת שיווקית ופרסומית המניבה תוצאות ללקוח.