גיוס חסויות

היתרונות שלנו מול המתחרים

משרד פרסום ברונשטיין מפיק עבור ארגונים ציבוריים (מלכ”ר) חוברות תדמית – עיתון עובדים המהווה ערוץ תקשורתי חשוב לגיוס חסויות עבור כל ארגון גדול!! בעידן של היום ניתן להחליף את עיתוני ארגונים לאתרים.
הפקות במחיר מינימלי או בחינם, היתרון של משרד פרסום ברונשטיין נובע מיכולתנו וניסיוננו הרב בגיוס חסויות ומודעות. למימון הפרויקטים קיימת מחלקת טלמרקטינג מיוחדת המאומנת ומנוסה בתחום, שירותי משרד הפרסום כולל מחשיבה מעמיקה וייעוץ לצמצום עלויות במקסימום חשיפה ועד קבלת הביטאון/ העלון.

מגן דוד אדום

מגן דוד אדום (10 שנים) הופק עד שנת 2008

יומן שנה יחודי המכיל מדריך עזרה ראשונה, טלפונים חרום ותזכורות חשובות לכל העוסקים בהצלת חיי אדם עובדי מדא, ספקים, מתנדבים, ספקי מדא ולכל הסקטור הרפואי.

היומן מכיל פרסומות וחסויות המאפשרים להפיק יומן איכותי מעטיפה מעור מהווה מתנה מושלמת של יו"ר העובדים של הארגון .

כיום אנו בונים אתר, וניוזלטר המחליף את היומן.


קול האזרח הותיק

חוברת "קול האזרח ותיק" לעמותת אזרחים ותיקים

"קול האזרח הותיק" הינה חוברת של ארגון הגג המאחד תחתיו את כל ארגוני הגמלאים הגדולים בארץ, כמו ארגון גמלאי אוניברסיטת בן גוריון, בנק לאומי, צוות, גמלאי הסוכנות היהודית ועוד…

בארגון חברים מעל ל-200,000 אזרחים ותיקים הנהנים ממגוון פעילויות, מידע עדכני לגבי בריאות, איכות חיים, משפט, הנחות והטבות, אירועים, הצגות ומידע מעניין לגיל השלישי.

כמו כן, ברונשטיין פרסום מפיקה את הניוזלייטר שמגיע ל-200,000 חברים מעל גיל 65 ומהווה במה תקשורתית יעילה לקשר שבין חברות וארגונים ואזרחים ותיקים.

לחצו כאן לצפייה בחוברת הראשונה
לחצו כאן לצפייה בחוברת השנייה


קול התקווה - מוסדות חינוך

קול התקווה – מוסדות חינוך

קול התקווהמקומון של ועד שכונות התקווה – עיתון הממומן ע"י מוסדות חינוך בעריית ת"א.

רכישת פרסומות ע"י מחלקת הטלמרקטינג של חברתינו מעסקים הפועלים באזורי השכונות הדרומיות של ת"א הגדילה את אפשרויות ההפצה של המקומון וההשקעה בעריכה הלשונית, עיצוב וכד'.


האגודה למען החיל

ביטאון האגודה למען החיל -"עושים חיל"

בטאון עושים חיל – החוברת הרשמית של האגודה למען החיל בעריכתה של עורכת הדין אביטל רגב קיסר דוברת האגודה מכילה את כל המידע על פעילות האגודה למען החיל בארץ ובחו"ל ההטבות, הסיפורים המרגשים של חיילים בודדים שבעזרת האגודה למען החיל ראו את הוריהם, מילגות, נופשים ועוד.

יוזמה שלנו להפקת חוברת במימון חסויות ובעלי עניין חסכה לאגודהלמען החיל סכומים נכבדים ולחברתינו עוד מוצר שהפקנו באהבה ובמקצועיות.

*כיום אנו בונים אתר ופורטל לכל ארגון המהווה ערוץ תקשורתי לקהל החברים בו.


נעמת

חוברת נעמת

חוברת המרכזת בתוכה את כל המידע על הקורסים והאפשרויות שהמכללה לשילוב אומנויות ברשת נעמת מציעה לציבור הנשים.

רכישת חסויות ופרסומות מחברות וספקים גרמו לצימצום עלויות רב לארגון נעמת ויכולת הגדלת המשאבים בתוכן, עיצוב ובהדפסה איכותית.


בעידן של היום, גיוס חסויות מתאים להפקת אירוע אשר כולו ממומן באמצעות חברות המעוניינות לחשוף את מוצריהם בשילוט, או במימון האירוע.