בניית מיניסייט | עיצוב מיניסייט

בניית מיני סייט לפרוייקט/מוצר יחודי מבודל וספציפי לשיווק ממוקד תמציתי וקולע למטרה

אתר מיניסייט (דף נחיתה) הנמצא ברשת האינטרנט הוא אתר קטן ומעוצב המתמקד בתחום עניין ספציפי ומשמש לרוב כדף מכירה ישיר או כטופסהרשמה לשירות. בנייה של אתרי מיני סייט יכולה לשמש אתכם למגוון מטרות שונות, לפעמים אתרים אלה אפקטיביים אף יותר מאתר אינטרנט גדול ויקר.

היתרון של אתר מיניסייט הוא היכולת להופיע כעמוד אינטרנט פשוט ללא ניווט מתוחכם או אנימציית פלאש אלא רק עלת מנת למשוך תנועת גולשים גבוהה ממוקדת ומכוונת מטרה.

4 מרכיבים הנחוצים להקמה של אתר מיני סייט:

1. כתובת אינטרנט (דומיין): בגלל שמיני סייט הוא דף נחיתה בעל מטרה אחת וממוקדת, כדאי להשיג כתובת אינטרנט המתייחסת למטרה זו באופן מדויק.

2. שרות אחסון אתרים: שרות אחסון אתרים הוא קריטי מכיוון שללא שרות זה לאתר שלכם לא יהיה מקום ברשת האינטרנט. בגלל שמדובר באתר מיני סייט, רצוי לארח את דף הנחיתה (מיני סייט) בשרות אירוח מהיר. זכרו! הזמן הוא קריטי דף שעולה לאט מבריח גולשים.

3. עיצוב: עיצוב הא חשוב אך לא צריכים בהכרח עיצוב מרהיב ומנקר עיניים, העיצוב כן צריך להיות ענייני והחלטי.

4. תוכן במיני סייט: התוכן ברשת האינטרנט הוא נושא מהותי וחשוב בכלל ובאתרי מיני סייט בפרט. עליכם לנסח טקסט שיווקי באופן מתומצת וקולע לעניין. אסור לפספס כאן! התוכן הוא השחקן הראשי ואנחנו מעסיקים את השחקנים המצטיינים בתחום.

ברונשטיין היא חברת פרסום לבניית אתרים המספקת מגוון של שירותים בתחום האינטרנט וביניהם יעוץ לבנית אתר מותאם ללקוח, אך גם פיתוח ועיצוב אתרים, אחסון ושיווק וקידום באינטרנט.

מחלקת הפרסום באינטרנט של ברונשטיין מספקת מגוון פתרונות יצירתיים בכל הקשור לקידום אתרי אינטרנט וכתיבת תוכן שיווקי איכותי וממוקד. אם אתם מעוניינים באתר מיני סייט יעיל, איכותי וממוקד בעלות נמוכה, צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לסייע לכם להגביר את המכירות ואת תנועת הלקוחות.

דוגמאות מיניסייט: